drukarnia online

Drukarnia internetowa, czyli materiały reklamowe dla firm przez internet

Internet w dzisiejszych czasach dostarcza nam szereg możliwości, które możemy na każdym szczeblu wykorzystywać. Również, wtedy gdy prowadzimy własną działalność gospodarczą.

Prowadząc własną firmę, możemy wykorzystać internet w celu zamawiania materiałów reklamowych takich choćby jak wizytówki, ulotki czy foldery reklamowe. Tego rodzaj materiały reklamowe możemy zamówić bez wychodzenia z firmowej placówki. Co więcej, zamawiając tego rodzaju druki przez internet, możemy znacząco zoptymalizować koszty.

Jak wydrukować wizytówki przez internet?

Przez internet możemy zamówić szereg materiałów reklamowych, które mogą okazać się niezbędne w naszej firmie. Mogą to być zarówno ulotki, foldery reklamowe, kalendarze czy cały przekrój wizytówek.

Co będzie nam potrzebne, aby zamówić wizytówki firmowe z dostawą bezpośrednio do biura? W pierwszej kolejności powinniśmy wybrać drukarnie, która realizuje zamówienia internetowe. Pod tym kątem będziemy mieli spory wybór. Oczywiście szukając konkretnej oferty, warto kierować się zarówno jakością, jak i ceną produktu. Tutaj bardzo przydatne mogą okazać się opinie dotychczasowych klientów, którzy mieli okazję skorzystać z usług firmy. Zazwyczaj można się z nimi zapoznać zarówno za pośrednictwem strony internetowej oraz profilu na portalu społecznościowym.

Projekt wizytówki

Gdy już wykonamy wyboru drukarni, która wydrukuje nam wizytówki, kolejnym krokiem będzie wykonanie projektu. Jeżeli posiadamy odpowiednie umiejętności, taki projekt wizytówki możemy wykonać samodzielnie. Możemy go również zlecić pracownikowi lub przez internet poszukać osoby (freelancer), która odpłatnie wykona nam tego rodzaju profesjonalny projekt wizytówki. Najczęściej projekt wykonuje się z wykorzystaniem takich programów jak Corel, Photoshop lub darmowego odpowiednika o nazwie Gimp. Gotowy projekt nożna wyeksportować do konkretnego formatu np. JPG, PDF, TIFF czy PNG. W takiej postaci projekt możemy wysłać do drukarni internetowej, używając do tego celu poczty e-mail lub za pomocą specjalnego formularza, który zazwyczaj jest dostępny na stronie firm świadczących tego rodzaju usługi.

Realizacja zamówienia

Drukarnie internetowe działają bardzo sprawnie i szybko, dlatego zazwyczaj czas realizacji zamówienia od momentu dostarczenia projektu zamyka się w czasie 48 godzin od momentu wysłania projektu wizytówki. Gotowy produkt dostarcza pod same drzwi naszego biura firma kurierska. Dzięki temu w bardzo szybki i łatwy sposób możemy cieszyć się materiałami reklamowymi dla naszej firmy.

Rodzaje wizytówek dostępnych przez drukarnie internetowe

Drukarnie online realizują wiele różnych rodzaju wizytówek. Wśród nich są wizytówki firmowe, popularne wśród wielu firm wizytówki z zaokrąglonymi narożnikami, karty plastikowe czy wizytówki metalizowane. Mamy więc do wyboru zarówno standardowe tanie wizytówki, jak również pełno kolorowe wizytówki premium, które cechują się niepowtarzalnym wzorem wizytówki czy dodatkowymi zdjęciami i ciekawą grafiką. Zazwyczaj tego rodzaju wizytówki pokrywa dodatkowo folia błysk, która dodatkowo je wyróżnia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *